Güncel Haberler

Solana ETF beklentileri arttıkça WIF fiyatı artıyor

Solana merkezli bir memecoin projesi olan Dogwifhat’ın (WIF) fiyatı bir günde %16 artarak 1 Temmuz’da 2,34 dolara ulaştı. Bu, WIF fiyatının bir hafta önceki en düşük seviyesi olan 1,47 dolardan %60 artmasının ardından yaşanan toparlanmanın bir parçası.

WIF/USDT dört saatlik fiyat tablosu. Kaynak Ticaret Görünümü

WIF, nadir görülen bir yükseliş eğilimi teknik modelinin ortaya çıkması ve Amerika Birleşik Devletleri’nde Solana Borsa Yatırım Fonu’nun (ETF) kullanıma sunulmasına yönelik heyecanın artmasıyla birlikte yükselişini sürdürüyor.

Dogwifhat’ın BARR alt modeli %25’lik bir yükselişe işaret ediyor.

Dogwifhat, Haziran ayının başından bu yana Çarp-Kaç-Tersine Çevirme (BARR) arka plan desenini izliyor. 1 Temmuz’dan itibaren formasyon kırılma aşamasına girdi. WIF fiyatı şu anda birincil hedefi olan 2,81 doların yaklaşık %25 altında.

BARR taban oluşumu tipik olarak üç farklı aşamadan oluşur: giriş aşaması, çarpma aşaması ve ilerleme aşaması. Giriş Aşaması, alçalan bir trend çizgisi oluşturan bir dizi daha düşük en yüksek ve daha düşük en düşük seviyelerle karakterize edilen uzun süreli bir düşüş eğilimini temsil eder.

Çarpma aşaması olarak adlandırılan giriş aşamasında, belirlenen trend çizgisinden uzaklaşarak keskin bir düşüş meydana gelir. Sonunda fiyat toparlanmaya başlar ve giriş aşamasında oluşturulan trend çizgisini kırar. Buna koşu aşaması denir.

Daha düşük bir BARR kırılması, genellikle fiyatı Giriş trend çizgisi ile en derin Yükseliş noktası arasındaki maksimum mesafeye eşit uzunluktaki seviyeye doğru iter. Aynı teknik analiz kuralı uygulandığında WIF’in Temmuz ayı için yukarı yönlü fiyat hedefi 2,81$ civarındadır.

Dört Saatlik Fiyat Tablosu WIF/USDT ft. BARR alt kurulumu. Kaynak Ticaret Görünümü

Uzman analist Tom Bulkowski’ye göre BARR’ın alt sıraları, yukarı hedeflere ulaşmada %76’lık bir başarı oranına sahip.

Solana ETF Haberlerinde Memecoinler Yükseliyor

Dogwifhat’ın devam eden toparlanma eğilimi, özellikle 21Shares’in ABD’de Solana spot ETF başvurusunda bulunmasının ardından önemli bir ivme kazandı.

WIF’in fiyatı, 21Shares’in 28 Haziran’da ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na (SEC) S-1 başvurusu yapmasından bu yana %22’den fazla arttı.

WIF/USD dört saatlik fiyat tablosu. Kaynak Ticaret Görünümü

Bonk (BONK), Book of Meme (MEME) ve PopCat (POPCAT) gibi diğer Solana tabanlı memecoinler de benzer oranlarda arttı.

Solana memcoin’lerinin saatlik, günlük ve haftalık performansı. Kaynak CoinGecko

Solana ETF’nin potansiyel onayı, kurumsal yatırımı artırabilir ve Solana ile ilgili projelerin daha geniş pazar benimsenmesini sağlayabilir. Bu olumlu duygu, Solana ekosistemindeki diğer tokenleri daha da güçlendirebilir, fiyatları artırabilir ve WIF’in Temmuz ayında 2,81 dolarlık BARR hedefine ulaşmasına yardımcı olabilir.

Bu yazı yatırım tavsiyesi veya tavsiyesi içermemektedir. Her yatırım ve ticaret hareketi risk içerir ve okuyucular karar vermeden önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
marsbahis giriş