Güncel Haberler

Hülya Koçyiğit’ten ‘Susuz Yaz’ itirafı! Doğru sanıp saldırdılar… “Ali Şen onu sette linç edilmekten korudu”

Yeşilçam’ın başrol oyuncusu Hülya Koçyiğit, sosyal medyadaki paylaşımları ve açıklamalarıyla gündemde kalmayı sürdürüyor.

Türkiye Kültür Yolu Festivali kapsamında Trabzonlularla bir araya gelen Koçyiğit, 1963 yapımı “Susuz Yaz” filminin setinde yaşananlarla ilgili şaşırtıcı açıklamalarda bulundu.

Ünlü isim, yönetmenliğini Metin Erksan’ın yaptığı, başrollerini Erol Taş ve Ulvi Doğan’ın paylaştığı Susuz Yaz filminin çekimleri sırasında figürasyon ekibine verecek paranın olmadığını söyledi.

DUYURU YAPILDI: ‘BAĞLANACAK’

Köylülere, “Bu meydanda film çekilecek ve oradaki kadına taş atacaksınız” dedi. Anons yapıldı: “Saçından sürükleyip linç edeceksiniz.”

hülya33

Koçyiğit sözlerini şöyle sürdürdü:

“Oyunculuk hevesinden dolayı pek çok genç beni kasaba meydanında bile linç etti. Annem sette ‘Kızıma dokunma’ diye bağırarak kendini kameraların önüne attı.”

alishenson

Usta sanatçı, şunları söyledi: “Tabii ki görüntü çarpıtılmıştı. Daha sonra açıklamalar yapıldı ve bunun gerçek olmadığı söylendi. Şener Şen’in babası Ali Şen, halkın hezeyanını görünce bana üstüm örtüldüğünü ve beni ikna etmeye çalıştığını söyledi. Beni linç edilmekten koru.”

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Arka Sokaklar'ın Tekin'iydi!  son olayArka Sokaklar’ın Tekin’iydi! son olay
“Hiç babalık görmedim” dedi! Mehmet Ali Erbil konuyu eski eşinin önünde gündeme getirdi…
Pelin Esra Ezmeci'de 'Donat' ortaya çıktı!  Şaşırtıcı açıklamalar: "karımı istiyorum" Şöyle diyorlar...Pelin Esra Ezmeci’de ‘Donat’ ortaya çıktı! Şaşırtıcı açıklamalar: “Eşimi istiyorum” diye arıyorlar…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
marsbahis giriş