Güncel Haberler

Başkentteki kürek müsabakalarına ilişkin duygular – SPOR

27 KULÜPTEN 500’ÜN ÜZERİNDE SPORCU KATILACAK.
Kürek müsabakalarına 2024 yılında başkent Ankara ev sahipliği yapacak. Ankara’nın Gölbaşı ilçesindeki Mogan Gölü’nde 11-13 Haziran tarihleri ​​arasında düzenlenecek Bahar Kupası ve Akademi Ligi Şampiyonası kürek müsabakalarına 27 kulüpten 500’ün üzerinde sporcu katılacak.

Akademi Ligi şampiyonası, 19 Yaş Altı, 17 Yaş Altı ve 15 Yaş Altı takımlarının mücadele edeceği Bahar Kupası yarışlarıyla eş zamanlı gerçekleşecek. Yarışlarda kadın ve erkek sınıflarından takımlar Tek Kürek ve İki Çömelme sınıflarında yarışacak. , Dört Squat, İki Tekli, Dört Tekli, Dört Şekillendirici ve Sekiz Tekli.

KONUK ÜLKE AZERBAYCAN’DAN SPORCULAR DA YARIŞACAKBu yılki Bahar Kupası müsabakalarının özel konukları Azerbaycanlı kürek sporcuları olacak. Yarışmalarda Azerbaycanlı kürek sporcuları, bu yılın konuk sporcusu olarak ülkemizde 17 Yaş Altı Erkekler Tek Çift, 19 Yaş Altı Erkekler Tek Çift ve 19 Yaş Altı Erkekler Dörtlü Çift kategorilerinde 4 sporcuyla yarışacak.TRT SPOR STAR EKRANINDA CANLI YAYINLANACAK12-13 Haziran tarihlerinde oynanacak Bahar Kupası ve Akademi Ligi şampiyonluk maçlarının finalleri sabah 09.00’da başlayacak ve TRT Spor Yıldız ekranlarından canlı yayınlanacak. Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
marsbahis giriş