Güncel Haberler

Aşkım Kapışmak da tutuklandı! Hakem Bülent Demirlek’ten inanılmaz “zenginlik” vaadleri: Zoom toplantılarının linki…

Hayali kripto para borsasıyla 4 yılda 40 bin kişiden 1 milyar dolar kâr elde ettiler! Suç örgütüne yönelik düzenlenen operasyonda tutuklanan 47 kişi arasında eski FIFA lisanslı hakem Bülent Demirlek de vardı.

Bülent Demirlek

AŞKIM KAPAPMAK GÖZALTINA ALINDI VE SERBEST BIRAKILDI

“Smart” adı verilen kripto para alım/satım platformu üzerinden “sıfır riskle yüksek kazanç” vaadiyle nitelikli dolandırıcılık suçunu işleyen kişilere yönelik Ankara merkezli 22 ilde “Cybereye-42” operasyonu gerçekleştirildi. . Ticari para birimi’.

Ekran görüntüsü 2024-06-05 082505

Operasyon kapsamında tutuklananlardan biri de yazar Aşkım Kapışmak’tı. İstanbul’da gözaltına alınan Kapışmak, savcılık sorgusunun ardından adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

İsimsiz-2
Aşkım kavga ediyor

SİZİ ZOOM LİNKİ İLE TOPLANTILARA DAVET EDİYORDU

Hakem Bülent Demirlek paylaştığı link ile yatırımcıları toplantılara davet etti. Bu nedenle yatırımcılar hem Demirlek’in sistemin nasıl çalıştığını canlı olarak anlattığı Zoom toplantılarına, hem de otellerde yapılan toplantılara katıldı.

Ekran görüntüsü 2024-06-05 082653

“MAAŞI İÇİN ÇALIŞARAK ZENGİN OLAN VAR MI?”

O kalabalık toplantılarda Demirlek sorardı: “Çevrenizde maaşlı çalışan var mı? Çok zengin mi, maaşla çalışıyor ama harika şeyleri var mı?” gibi sorular sorarak yatırımcıları ikna etmeye çalıştı: Demirlek ayrıca katılımcılara şu sözlerle seslendi: “Ben futbol hakemiyim. Bugünkü toplantıyı sizler için hazırladım.”

Ekran görüntüsü 2024-06-05 082410

“Zarar verme ihtimali yok”

Ankara’da düzenlenen seminerde “Streak” adını verdikleri yeni projelerini sundular. Kanal D Haber’e göre, bu görüşmelerde mağdurlara “Yaralanma ihtimaliniz yok” denildi.

Ekran görüntüsü 2024-06-05 082519

“GİRİŞ” TÜRLERİ.

Suç örgütü Türkiye dışında birçok ülkede faaliyet gösteriyordu. Ziyaretler aynı zamanda tanıtım amaçlı da düzenlendi.

Ekran görüntüsü 2024-06-05 083021

SKANDAL RAPORU

Ancak toplanan paranın yurtdışına aktarıldığı iddia ediliyor.Bu içerik Hazar Saygın tarafından yayınlanmıştır.

Mynet Youtube
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Afganlar birbirleriyle çatıştı, nedeni şuydu: Afganlar birbirleriyle çatıştı, nedeni “teslim olun” demekti! Savaş alanına dönüştü
Motosiklet dehşetini yaşadı!  O anMotosiklet dehşetini yaşadı! O an
Yer Yalova... Denizin ortasında yardım diye bağırdılar!  Nedeni herkesi şaşkına çevirdiYer Yalova… Denizin ortasında yardım diye bağırdılar! Nedeni herkesi şaşkına çevirdi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
marsbahis giriş